coaching

MOJE STANDARDY SZKOLENIOWE

 • badanie potrzeb szkoleniowych Firmy, w tym ankieta dla uczestników
 • materiały szkoleniowe i artykuły piśmiennicze
 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • ankieta ewaluacyjna po przeprowadzeniu szkolenia
 • raport poszkoleniowy
 • umowa szkoleniowa, a w niej klauzula poufności
 • rekomendowana liczba uczestników od 3 do 20 (największa efektywność między 8 – 16) ponieważ chcemy nawiązać relację z każdym uczestnikiem, poznać go i zbudować w stosunku do niego rekomendacje rozwojowe
 • rekomendowany dzień szkoleniowy: 8 godzin lekcyjnych = 6 zegarowych + przerwy ponieważ chcemy jak najefektywniej wykorzystać czas
 • rekomendowane metody i narzędzia pracy: mini wykłady, dyskusje na forum grupy i w małych grupach, studia przypadków, testy i gry symulacyjne, autorefleksja, strategie kreatywnego rozwiązywania sytuacji problemowych, budowanie ścieżki rozwoju, mini pokazy filmów wzmacniających prezentowane treści

KORZYŚCI Z MOICH SZKOLEŃ

 • praktyczna wiedza dopasowana do specyfiki Firmy
 • tematyka i narzędzia dopasowane do potrzeb Firmy i uczestników
 • implementacja treści szkoleniowych bezpośrednio po zakończeniu szkolenia lub w trakcie trwania jego cyklu (uczestnicy otrzymują zadania wdrożeniowe do przepracowania w pracy)
 • inspiracje do dalszych działań rozwojowych w Firmie:
  – po szkoleniu zostaje sporządzone i przekazane osobom decyzyjnym sprawozdanie z przebiegu zrealizowanego szkolenia
  – proponujemy Klientom przeprowadzenie podsumowującego spotkania na Skype lub osobiście z osobami wskazanymi przez Klienta w celu określenia dalszych kroków w procesie rozwoju uczestników, wskazania możliwości oraz spostrzeżeń na temat kultury organizacyjnej i systemów zarządzania, zaproponowania wskazówek zmian
 • koszt szkolenia niezależny od ilości uczestników
 • rabat na kolejne szkolenia dla Firmy
szkolenie

NAJCZĘŚCIEJ PROWADZONE SZKOLENIA
I DZIAŁANIA ROZWOJOWE

sypniewska bez mobbingu
komunikacja sypniewska
szkolenia sypniewska
rozwiazywanie problemow
sypniewska synergia
sypniewska mediacje
sypniewska zmiana
rekrutacje sypniewska

O MOICH SZKOLENIACH

Warsztaty prowadzone przez Gosię Sypniewską zasługują na bardzo wysoka ocenę. Z Gosią chce się pracować dłużej niż tylko takie 2 dni. Styl prowadzenia warsztatów coacha….trochę prowokatora nie pozwala żadnemu z uczestników czuć się “persona non grata”. Z czystą przyjemnością polecam warsztaty Gosi każdej osobie, która pragnie zmiany w swoim życiu, bo sama Gosia jest świetnym przykładem na to, że zmiana jest możliwa.  Energia prowadzącej dodaje uczestnikom motywacji do działania i wiary, że wszystko jest możliwe i że zależy od nas. Na uwagę zasługuje niezwykły takt i indywidualne podejście a także rozpoznanie potrzeb uczestników.Gorąco polecam 🙂
Elżbieta Sułkowska
Warsztaty przeprowadzone w niezwykle interesującej formie, profesjonalizm prowadzącego, ciekawy pomysł na formę i sposób  trafienia do odbiorcy sprawiły że nie był to dla mnie stracony czas. Dzięki warsztatom więcej działam w kierunku dokonywania mniejszych i tych większych zmian w moim codziennym życiu. Szczerze polecam!
Anna Koza
Warsztaty Gosi to coś cudownego. Dzięki temu że się na nich znalazłam mogłam się otworzyć i zajrzeć w głąb siebie, oraz zmienić postrzeganie swojej osoby. Mam nadzieję że będzie więcej tego typu warsztatów.
Kasia Baca
Szczerze polecam każdemu, także osobom pozornie nie myślącym o zmianie. Sama obawiałam się atmosfery rodem z kółka AA, a zaskoczył mnie luz, swobodna atmosfera i fakt, że Gosia wyposażyła mnie w bardzo konkretne narzędzia do zastosowania w moim życiu. Te warsztaty to dobrze wykorzystane i inspirujące dwa dni.
Halina Pawlińska
Małgorzata Sypniewska jest profesjonalistką w tym co robi. Jest osobą szczerą, ciepłą i zaangażowaną w pracę z drugim człowiekiem. W ciągu dwóch dni warsztatów pomogła mi wiele dowiedzieć się o sobie, szczególnie o moich przekonaniach, które wpływają na moje działanie. Zapoznała mnie także z techniką zmiany przekonań tych, które wpływają na mnie i moje działania negatywnie. Dzięki temu dała mi narzędzie, którym mogę się posługiwać całe życie i które daje mi możliwość rozwoju mojej osobowości oraz środowiska , w którym funkcjonuję. Warsztaty były świetnie zorganizowane, przemyślane, nie przepełnione, a czas był efektywne wykorzystany. Pierwszy raz uczestniczyłam w warsztatach, które tak wiele wniosły do mojego życia. Bez wahania zapiszę się na kolejne warsztaty prowadzone przez Gosię, bo wiem że nie będzie to czas stracony.
Magdalena Linkowska
Naprawdę super zajęcia dające zastrzyk mega pozytywnej energii! W głównej mierze to zasługa prowadzącej :). Gosia to miła, sympatyczna osoba i świetny coach!  Gorąco polecam te warsztaty!
Mirella Reimann
Warsztaty bardzo mnie zaskoczyły…zaskoczyły pozytywnie:) Cieszę się, iż znalazłam się na nich i że poznałam tych wszystkich wspaniałych ludzi. Gosia w bardzo subtelny sposób potrafi zachęcić do “trudnych” rozmów. Fantastycznie prowadzi grupę, delikatnie kierując ją na właściwy tor. Warsztaty pozwalają spojrzeć na siebie z zupełnie innej perspektywy. Polecam.
Dorota Wiszniowska
Uświadomiłam sobie, że jestem gotowa do zmiany!Gosia jest niezwykle empatyczną osobą, świetnym obserwatorem i słuchaczem. Sprawiła, że ja – człowiek poczułam się ważna i dużo mogę i że dużo zależy ode mnie. Bardzo Ci Gosiu za to dziękuję! To było moje pierwsze spotkanie z Tobą, ale jestem pewna, że nie ostatnie.
Lidia Szubertowska
Po odbytych warsztatach prowadzonych przez p. Gosię jestem bardzo zadowolona. Praca z p. Gosią jest przyjemna i efektowna. Warsztaty są prowadzone ciekawie i z zauważalną wielką pasją i sercem. Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę. Pani Gosia poświecą swoją uwagę każdemu uczestnikowi indywidualnie, jak i całej grupie co wywołuje miłą atmosferę.
Marta Gabała
Back to Top
Call Now Button