Gosia Sypniewska z wykształcenia psycholog i prawnik. Doświadczona coach, trener rozwoju osobistego oraz zawodowego, asesor w zaawansowanych procesach rekrutacyjnych. Od 2007 roku właścicielka Firmy Kompetitum. Od 2022 Prezes Zarządu w Corner Office Sp. z o.o. dostarczającej do Firm wysoko wykwalifikowane osoby na wyższe stanowiska menadżerskie.

Gosia Sypniewska to pasjonatka pracy nad zmianą osobistą i zmianą w organizacji, szczególnie opartą na zmianie przekonań. Prowadzi dopasowane do potrzeb organizacji warsztaty i działania rozwojowe, mające na celu udoskonalenie komunikacji, twórcze i skuteczne rozwiązywanie konfliktów i problemów.

Angażuje się także w szkolenia łączące doświadczenia na styku psychologii i prawa m.in. Przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji w Twojej Firmie. Podczas prowadzenia szkoleń i warsztatów Gosia Sypniewska wykorzystuje sprawdzone, skuteczne i różnorodne narzędzia, pozwalające na praktyczne eksplorowanie tematu, pogłębienie autorefleksji​ i zaimplementowanie treści szkoleniowych w życiu prywatnym i zawodowym.

WYKSZTAŁCENIE

mgr psychologii (2007) UAM Poznań
mgr prawa (2001) UAM Poznań
ICF – International Coach Federation 2015
Przygotowanie Pedagogiczne
Kurs Edukacji Psychologicznej, Instytut Terapii Gestalt w Krakowie
Szkoła Trenerów Biznesu i Coachów – Grupa TROP
Coaching i terapia prowokatywna – Frank Farrelly
Akademia umiejętności kierowniczych – Coachways

DOŚWIADCZENIE

szkolenia i warsztaty – ponad 8500 h
coachingi – ponad 1600 h
rekrutacje – ponad 3000 h
badanie potrzeb szkoleniowych – ponad 4000 h

This is the heading

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor Click Here